توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
پانزدهمین دوره مسابقه تيمی خانه رياضيات اصفهان (تورنمنت شهر‌ها)

  تجربه يک حس خوب با رياضی  

پانزدهمین دوره مسابقه تيمی خانه رياضيات اصفهان

(تورنمنت شهر‌ها)

جمعه 13 اسفند 1395

شروع ثبت‌نام مرحله اول : شنبه 25 دی 1395

تمدید مهلت ثبت‌نام مرحله اول : پنج‌شنبه 28  بهمن 1395

اطلاعیه برگزاری مرحله اول مسابقه

اطلاعیه محل برگزاری

جلسه طراحان سؤال مرحله اول مسابقه تورنمنت شهرها

 گزارش برگزاری مرحله اول مسابقه

نتیجه مرحله اول 



اطلاعیه شماره 1
پانزدهمین دوره مسابقه تيمی خانه رياضيات اصفهان (تورنمنت شهر‌ها) در سال جاری و در دو مرحله بين دانش‌آموزان سال‌های هشتم و نهم (سطح 1)، دهم  و سوم دبیرستان (سطح 2) در نواحی شش‌گانه شهر اصفهان برگزار می‌شود.

توجه توجه
برگزاری مرحله اول مسابقه تورنمنت شهرها به عهده مسئولان خانه‌های ریاضیات هر شهر است. لذا جهت ثبت‌نام و شرکت در این مسابقه از طریق خانه ریاضیات شهر خود اقدام نمایید.
در مرحله اول این مسابقه، تنها دانش‌آموزان شهر اصفهان می‌توانند از طریق لینک ثبت نام سایت خانه ریاضیات اصفهان ثبت نام نمایند.

*** تغییر مهم در تاریخ برگزاری مسابقه ***

با توجه به این‌که قرار است در این دوره، مرحله دوم در دوره پاییز (آبان 1396) برگزار شود، لذا مرحله اول در تاریخ 13 اسفند 1395 برگزار شده و نتایج آن تا پایان فروردین در سایت خانه ریاضیات اصفهان قرار می‌گیرد. دانش‌آموزان برگزیده مرحله اول در تابستان 1396 در یک سری دوره‌های حل مسأله شرکت می‌کنند و سپس در آبان 1396 در مرحله دوم (دوره پاییزه مرحله نهایی) شرکت می‌کنند. افرادی که در این مرحله به اردوی تابستانه مسکو دعوت می‌شوند، در تابستان 1397 در این اردو شرکت خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای شركت در اين مسابقه لازم است به صورت تيم‌های سه نفره از طريق سايت خانه رياضيات اصفهان، نسبت به تكميل اطلاعات مورد درخواست اقدام و ثبت‌نام نمايند. (لازم به ذکر است مبلغ ثبت‌نام به ازای هر تیم سه نفره 30,000 تومان می‌باشد.)

مرحله اول اين مسابقه توسط گروه‏‌های ریاضی نواحی آموزش و پرورش  شهر اصفهان، با همكاری خانه رياضيات اصفهان و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در تاريخ جمعه 13 اسفند 1395 برگزار می‌گردد. برگزيدگان اين مرحله مجوز ثبت‌نام برای مرحله دوم را دريافت می‌نمايند.

مرحله دوم همزمان با ساير شهرهای جهان در پاییز(آبان‌ماه 1396) برگزار خواهد شد.

اطلاعات بيشتر مربوط به مسابقه، نمونه سئوالات سال‌های قبل و نيز نحوه ثبت‌نام در مسابقه سال جاری را در بخش مسابقات سايت خانه ریاضیات اصفهان می‌توانيد ملاحظه نمائيد. درضمن، در طول زمان ثبت‌نام، تلفن 36692013 داخلی 107 از ساعت 10 الی 12 و 16 الی 18 هر روز آماده پاسخگوئی به شماست.

لازم به ذکر است، آن دسته از دانش‌آموزانی که به هر دليل موفق به ثبت‌نام از طريق وب‌سايت نشوند، می‌توانند در طول زمان ثبت‌نام از ساعت 16 تا 18 هر روز با مراجعه به بخش آموزش خانه رياضيات اصفهان (خیابان سعادت‌آباد(رزمندگان)- روبروی مقبره بانو امین- جنب ورزشگاه امین- خانه ریاضیات اصفهان) مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند.

ہتمدید مهلت ثبت‌نام مرحله اول : 5 شنبه 28 بهمن 1395


اطلاعیه برگزاری مرحله اول مسابقه تورنمنت شهرها
جمعه 13 اسفند 1395


توجه :

  • دانش‌آموزان باید ساعت 8:30 صبح روزجمعه 13 اسفند ماه 1395 در محل مسابقه حضور داشته باشند.
  • آزمون رأس ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 12  ادامه خواهد داشت.
  • همراه داشتن هرگونه وسايل شخصی بخصوص تلفن همراه در جلسه امتحان ممنوع است. در غیر این‌صورت از ورود شما به سالن امتحان جلوگيری می‌شود.

مدارک لازم :

  • هر نوع مدرک معتبر عکس دار(شناسنامه، کارت ملی، دفترچه بيمه،...)
  • مداد، خودکار، خط کش و مداد پاکن

مکان برگزاری مسابقه :
با توجه به ناحيه‌ای که در زمان ثبت‌نام انتخاب کرده‌ايد، حوزه‌های مسابقه به شرح زير اعلام می‌گردد :

  • ناحیه 1 و 2 و 6 (متوسطه اول و دوم)

پسران: دبیرستان ادب، خ استانداری، خیابان هشت بهشت، روبروی اداره کل اموزش و پرورش اصفهان
دختران: دبیرستان بهشت آیین، خیابان باغ گلدسته، جنب کتابخانه مرکزی شهرداری

  • ناحیه 3 (متوسطه اول)

پسران: دبیرستان شهید بهشتی، خیابان هزار جریب، خیابان آزادی، فارابی مرکزی
دختران: دبیرستان شاهد ایثار، خیابان هزار جریب، کوی امام، جنب ورزشگاه عدل

  • ناحیه 3 (متوسطه دوم)

پسران: دبیرستان باهنر، خیابان هزار جریب، کوی بهار، روبروی کانون همدانیان.
دختران: دبیرستان دکتر حسابی، خیابان هزار جریب، روبروی دانشکده فنی مهاجر

  • ناحیه 4 (متوسطه اول و دوم)

پسران: دبیرستان پسرانه تجدد، خیابان شیخ طوسی غزبی (بیست و چهارمتری اول).
دختران: دبیرستان دخترانه معین امین، خیابان بیست و چهارمتری اول، کوچه جماران، پلاک 49

  • ناحیه 5 (متوسطه اول و دوم )

پسران: دبیرستان دوره دوم استعدادهای درخشان شهید اژه‌ای 2، خیابان کاوه، نرسیده به میدان شهدا، کوچه بهار
دختران: دبیرستان سادات، خ کاوه، حدفاصل بیمارستان سوانح سوختگی و چهارراه باهنر، کوچه ایمان 26


جلسه طراحان سؤال مرحله اول مسابقه تورنمنت شهرها 

شنبه 23 بهمن ماه سال 1395

حاضرین جلسه:
آقایان :  فروزان خردپژوه، رامین جوادی، محمد اعلمی (دبیر بازنشسته ریاضی)، محمدحسین انارکی (دبیر بازنشسته ریاضی)، ایاز بهرامی (دبیر بازنشسته ریاضی)، مجتبی متولی‌زاده (سرگروه ریاضی ناحیه 2، متوسطه اول)، سعید جلالی (سرگروه ریاضی ناحیه 3، متوسطه اول)، سید محمدرضا احمدی (دبیر انجمن معلمان ریاضی)، علی جوانمرد (سرگروه ریاضی ناحیه2، متوسطه دوم)

خانم‌ا: منیره انصاری پور،  گلناز محمدی (سرگروه ریاضی ناحیه 4، متوسطه دوم)، شیوا کرمیان (سرگروه ریاضی ناحیه 3، متوسطه دوم)، عفت شیخی (سرگروه ریاضی ناحیه 5، متوسطه دوم)، رویا دادمان (دبیر ریاضی ناحیه 5، متوسطه اول)

در تاریخ 23 بهمن ساعت 16:30 بعدازظهر این عزیزان در محل خانه ریاضیات اصفهان حضور یافتند و در آغاز به طور کلی راجع به چگونگی انتخاب سؤال‌های پیشنهادی و چگونگی این سؤال‌ها بحث و گفتگو شد.
پس از ان سرکار خانم انصاری پور و جناب آ قای دکتر جوادی با توجه به آخرین آمارهای ثبت‌نام این مسابقه تعداد حوزه‌های برگزاری این مسابقه را مشخص کردند و به سرگروه‌های ریاضی متوسطه اول و دوم پیشنهاد دادند که با توجه به آمار موجود، قرار بر آن شد نواحی 1 ، 2 و 6  در دو حوزه به تفکیک دختر و پسر، ناحیه 3 دو حوزه، ناحیه 4 دو حوزه و ناحیه 5 نیز در دو حوزه این مسابقه را برگزار کنند.

پس از آن جناب آقای انارکی به اتفاق سرگروه‌های ریاضی متوسطه اول، جناب آقای اعلمی، جناب آقای بهرامی و جناب آقای احمدی،  به اتفاق سرگروه‌های ریاضی متوسطه دوم به بررسی و انتخاب سؤال برای این مسابقه پرداختند. در هر سطحی 7 سؤال انتخاب شد که دانش‌آموزان از بین این 7 سؤال به 5 سؤال پاسخ خواهند داد.

    

 

 


گزارش برگزاری مرحله اول
 

پانزدهمین دوره مسابقه تورنمنت شهرها با حضور حدود 582 تیم سه نفره در 6 حوزه روز جمعه 13 اسفند ماه 1395 از ساعت 9 الی 12 برگزار شد.

  • نواحی 1، 2 و 6 در دو حوزه : دختران 83 تیم و پسران 50 تیم
  • ناحیه 3 در دو حوزه: دختران 132 تیم و پسران 68 تیم
  • ناحیه 4 در دو حوزه: دختران 99 تیم و پسران 33 تیم
  • ناحیه 5 در دو حوزه: دختران 89 تیم و پسران 28 تیم

امسال نیز همانند سال‌‏های قبل با همکاری آموزش و پرورش و سرگروه ریاضی نواحی شش‌گانه شهر اصفهان این مسابقه اجرا شد. سؤالات این مسابقه با پیگیری سرگروه‎‌های ریاضی، توسط دبیران ریاضی طرح و توسط سرگروه‌های ریاضی متوسطه اول و دوم نواحی شش‌گانه و برخی معلمان باتجربه و پیشکسوت انتخاب شد، لازم به یادآوری است امسال سؤالات تمام نواحي یکسان بود.

همچنین در  این روز اعضای شورای علمی- اجرایی خانه ریاضیات اصفهان، برخی از رؤسا و معاونین نواحی شش‌گانه آموزش و پروش شهر اصفهان، صدا و سیمای اصفهان، روابط عمومی شهرداری اصفهان، عضو شورای علمی اجرایی خانه ریاضیات نجف آباد، اعضای کمیته مسابقات خانه ریاضیات اصفهان از حوزه‌های برگزاری مسابقه بازدید به عمل آوردند.

همزمان با برگزاری این مسابقه در اصفهان شهر قزوین نیز مرحله اول این مسابقه در دوسطح برای 13 گروه دختران و 1 پسران در محل خانه ریاضیات قزوین برگزار کرد.

 


نتایج مرحله اول تورنمنت شهرها سال 1395


ضمن تبريک به تمام دانش‌آموزان پذيرفته شده در مرحله نخست مسابقه تيمی تورنمنت شهرها خانه رياضيات اصفهان سال 1395 و آرزوی توفيق روزافزون برای این عزیزان در تمام مراحل زندگی،به اطلاع می‌رساند، نتایج این مرحله برای هر ناحیه  و سطح ، صرفاً به ترتیب حروف الفبا می‌باشد و این افراد مجاز به شرکت در مرحله  دوم این مسابقه در  پاییز 1396 می‌باشند.

در ضمن این گروه‌ها می‌توانند در کارگاه‌های حل مسأله که در تابستان 1396 در محل خانه ریاضیات اصفهان برگزار می‌شود، ثبت‌نام و شرکت نمایند. اطلاعیه برگزاری این کارگاه‌ها در اردیبهشت‌ماه 1396 از طریق سایت خانه ریاضیات اصفهان اعلام می‌شود.
 


 


ناحیه 1

سطح 1

محمدجواد اسلامی – سیدعلی حسینی - امیرمسعود محمودی
دانیال آیتی  - محمدمتین حلبیان – محمد روغنی
آرشام براتی - دانیال راستی - آرین همتیان
ملیکا رضایی - سیده نرگس رضوان  – شهرزاد عدالتی جوزدانی
ملیکا شیریان – نیلوفر مستاجران – یسنا میراحمدی
مهسا غفاری دیزی چه - عسل سادات قادریان - سپیده کثیری

 سطح 2

فاطمه انصاری - بهاره رضاقلیان نهجیری – ملیکا رنجبر
سحر تاجمیرریاحی – ملیکا خدادادزاده - سیده پگاه سادات
صبا جعفرپور - شکیبا حشمتی نژاد –- شکیبا رییسی اشترجانی
سیدمحمدامین مجیدی - علیرضا مروج الاحکام - علی میر

ناحیه 2

سطح 1

امیرعلی ارباب - محمدصالح امینی – ایمان مهاجرانی
لعیا افشار - صباسادات موسوی – فاطمه یزدانی
کیمیا انصاری پور - کوثر شریعت - مهدیس ضیایی
آیدا تاج – سها شاهزیدی – فائزه مسائلی
فاطمه زهرا ترابی - مائده فرح آبادی - مبینا مشهدی
بهار تگریان - فاطمه فرهنگ –  سارا ملکی
کیان جهاندیده - علی غبیشاوی - سیدحامد میرامیرخانی
مریم خردمند  - شه گل سادات داودی– فائزه فاضل نجف آبادی
فاطمه خلیلی - مهشید میرانی – مریم نجار
مهزاد ربیعی  - مریم رحیمی – نیایش سادات عقیلی
پریسا شریف – آیدا صابری - حسنا سادات مرتضوی
مهدیس گل مکانی – مریم مقاره دهکردی - فاطمه ویسی زاده

سطح 2

فرزانه اجل لوییان – افروز شیخ الاسلامی – سارا قدرخواه
محمدمهدی استادشریف معمار - محمد جلالی –سیدعلیرضا هاشمی
محمد باقری – علی حاتمی - عرفان خیامی
فائقه شهدادیان – ملیکا شهریاری – نیکی نوابی
محمدجواد بهمنی - صالح جوانمرد – یونس چراغی
الناز دانایان - فاطمه کریمی – کوثر هادی عابدینی
زهرا سروستانی – نگین صالحی - علیا قضاوی
مهدی طراحان - احمد فتوحی – محمدمهدی مال

ناحیه 3

سطح 1

زهرا اشراقی - سپیده جعفری علیشاهدانی - هدیه هاشمی
آنیتاسادات افتخاری – مینا امینایی - پریا پورعجم
حسین آقایی جلادرانی - محمدسینا شمس الدینی – محمد خلفی
امیرعلی امینی – محمدامین حکمت جو –پارسا نصری نصرآبادی
محمد بذرافشان – امیرحسین براتی – محمدصدرا حمیدی
مریم توسلی نایینی – مریم شیران - سارا صانعی
آرمین ثقفیان - علی رضوی – محمد عرفان معتمدی
ریحانه حسامی - ساقی صفری – نازنین واثقی
مهدی حشمتی پور- محمدمهدی رضایی – شایان صالحی
مریم روزبهانی –عطیه کریمی - حانیه کیان ارثی
مریم زمانی - سما نادعلی - هستی یزدانیان
علی طغیانی – علی عباسی – علیرضا نعمانی
آیدا فرهادفر - عسل محمدی - دنیا مزروعی
زهرا کاظمی-  اینوش مالکی فارسانی– روژان متین فر
مریم نجاریان –ارغوان نصراصفهانی - آیدا نیکبخت
بیتا ابراهیمی کهریزسنگی - شیما انصارپور جرم افشادی –گلیتاسادات جعفری محمدی
سید کیان افتخاری قینانی– امیررضا رزم خواه - محمدامین طاوسی
سیده ثمین افقری –ملیکا بانکی - مهدیه ترابی
محمدمهدی اکبری - ماهان قنوات – علی یداللهی
صدف اله دادیان – ثنا جوانمردی -  مطهره حاج فروش
عماد امام جمعه - امیرصدرا عقدک – صالح مهرابی
آرمینا امینی – راضیه امینی – ملیکا جعفری
محمدثه آقایی – فرنوش جزینی – نگار محمودی
علیرضا بهروز –عرفان غلامی - سامان قندهاری
محمدرضا پیرپیران – مهرزاد جناب پور – مهیار فخری نیان
هیوا حبیبی – نگین نصرآزادانی - گلیا نوراله زاده
عطیه حیدری - سارا درویش– سارا نصر
امید خسروی –پرهام رییسی - فرید مومنی
یاسین دانش – محمدپارسا مساح بوانی – عماد معمارزاده
پریسا دبیرزاده – مطهره رئوفی منش -  هستی ستار
امیرحسین سیف نژاد - سیدامیرعباس شهیدی مارنانی – محمدمتین نصر
عرفان شاهین - بهنود عبودیت – محمدرضا غلام زاده
نیما صدری فر – اشکان طاهری بروجنی - آرین عابداصفهانی
مانا محمدی –عسل ملک زاده - مریم سادات ملکوتی
سحر مصری پور - نسترن منعمیان – آیدا ناظم
دیبا میرشفیعی – راشین نادری – پریا نقدی

سطح 2

فاطمه ابراهیمی – مریم خودسیانی – سارا نوری
آریا افروز – سروش تابش – محمدجواد حسن زاده
نوید اکبری – صادق صاطع – آریا طغرایی
مینا امیرخانی - فاطمه رحمانی – پردیس مرادی
نگار امینی – زهرا باقری – مینا جوادی
نوشین امینی باغبادرانی – روژین صدر – ساینا طاهری
غزل اورنگی - شکیبا فتوحی - تینا فتوحی
بهار اویس قرن – دل آرا شمعانیان اصفهانی – خورشید هلاکویی نایینی
طناز آذری – فاطمه چاکرحسینی - دیبا سیفی کارجیحونی
علی آقاداودی جلفایی –محمدمیلاد حبیبیان - سیدعلی حسن زاده تبریزی
محمدمهدی بازرگان -   محمد فراوش  - محمد کشاورزفرد
ثمین جعفری – الهه رهبران – طناز نکویی
دنا جوادی جورتانی – هانیه موذنی - افشان هاشمی
آیگین چهارده چریک – یاسمین کریمی – حانیه مرادی
محمدرضا حامی –علیرضا دادگرنیا - محمد مهدوی
پرنیان حیدری – سمن صفاری – ندا فلاح
پوریا ذوالفقاری سیچانی – علیرضا صالحی حسین آبادی – مهیار عباسی لرکی
محمد روغنی -  علی کرمی نوگورانی – مهدی ناظری
محمدعلی علیقلی – علیرضا رهنما - عرفان معینی
رامتین سنجابی– امیرصالح شیروانیان -  امیررضا قربانیان
صبا شهسواری – زهرا کاویان – محمبوبه مظاهری
محمد محمدرضایی – برنا مهدیزاده –علی نظام زاده
امیرحسین مدنی پور - سید سروش مسعودیان – امیررضا نصوحی
سیدمحمد مسعودی– امین ملکی - مهراب مهدوی جعفری
علی ملاحسینی – نوید نادرطهرانی - علی نیلی

ناحیه 4
 

سطح 1

مرضیه باقری - مهدیه سلیمانی – کیمیا قابوسی
یگانه حدادی - فاطمه سادات فیاضی – مرضیه ملکوتی خواه
مریم دهقانی – معیدا رنجکش – فاطمه سلیمانی زاده
کیمیا شهسواری – عطیه صادقی – زهرا کریمی
 

سطح 2

سیدمحمود انوری – امیررضا صدیقی – دانیال محمدی جبلی
محمدجواد سبزعلی – علی دهقانی - مهدی فاضل
امیرحسین شمس – سیدحمید حسینی - آرمان محمدی

ناحیه 5

سطح 1

ملیکا احمدی – پریسا برجیان بروجنی – فاطمه جان نثاری
الهه اردکانی – فاطمه زهرا بیرژندی- زهرا جعفری
ثمین امیرشاهی -  زهرا سادات بحرینی – صبیحه سادات بروجردی
  سحر آریایی نسب– مارال اصغری – لعیا امینی
فاطمه آقابابایی – پرنیان براهیمی – زهرا براتی اسکندی
هانیه باقری - ستایش گرک یراقی – سارا نصری
علی تمیزی فر –محمدحسین حاجی حسینی - سپهر مظاهری
مبینا جبراییلی – فاطمه فولادی – مریم قدیری
شقایق جعفری – شکیبا جوانمردی – شیدا خواجه
  زهرا خان احمدی– شمیم رسایی – نرجس رستگاری
یکتا دهقانی – زهراسادات موسوی - فاطمه موهبت
بشری ربانی خوراسگانی – مریم رجبی – مهسا ساحلی
عارفه سربلوک زاده – مریم سیاوشی – فاطمه غزالی
مهشید شاهرخ – شیما صابری -  نژاد محدثه محسنی
فاطمه قادری  - مرضیه کریمیان منش – مریم کوهستانی
فاطمه کریمیان – فائزه کریمیان – بهار هوشنگی

سطح 2

محمدامین ابراهیم زاده - نیما صالحی – سپهر یوسفی نژاد
رضا ابراهیمی– محمدرضا مجلسی – امیر معینی
محمدحسن اسامی - مجتبی امیرحاجیلو - محمدصادق یارعلی
عارفه اسدی - فاطمه حیدری - مائده علی اکبری
رضا اسدی – مهران مظاهری – نوید همتی
حمیدرضا اشتری– امید سلیمی – علی صفیری
کوثر ایزدیان – فاطمه آرزومند - زهرا آرمانیان
محمدجعفر آکوچکیان – بهشاد باقری – متین جوزدانی
محمد براتی – حامد میرزایی - احسان هاشمی
علی بصراوی – علیرضا بلارک – دانیال فنایی پرور
زهرا جعفری فرد - عاطفه علی محمدی – صدف قندهاری
علی جوانی - صادق شاه سنایی – محمدرضا کهکشان
متین حاجیان  - سیدعلیرضا حسینی – شاهین مرتضوی
مرتضی حسن پور – محمدرضا صفوی – سیدپارسا قزوینی
– متین خضری– سیدحسین  موسوی-  دانیال نعمتی
شاهین داراب زاده - حمزه دری – محمدجواد کلاهدوز
عارفه رضازاده – زهرا عابدی جاوانی
علی رنجبری - حسین سعیدی – ایمان قایلی – حسین سعیدی – ایمان قایلی
محمدصدرا زرگرزاده – سیدعلیرضا طباطباییان– سیدمحمدامین غضنفری
زهرا زمانی – مائده شجاعی - مرضیه کریمی
علی شریفی نژاد – مسعود شفیعی – سیدنصیر قاضوی
محمد عبداللهی –محمدهادی مسماریان - سیدعلی مصلحی
علیرضا قنادیان – نیما کابلی – علیرضا هاشم پور
محمدحسین کریمی – سپهر گنجی – خشایار هوشنگی

 

 

برگزیدگان مسابقه تورنمنت شهرها در شهر قزوین

ابراهیمیان - عاطفه، دبیرستان شالباف
اسماعیلی - فاطمه، دبیرستان شالباف
پیله فروش‎ها - پریا،دبیرستان شالباف
پیروی چشناسی - پریسا،دبیرستان شالباف
حیرت - پروشات ، دبیرستان شالباف
خسروی - فاطمه ، دبیرستان شالباف
خواجه شاهزانیان - آریان، دبیرستان نوروزیان
زارعی راد - نازنین،دبیرستان شالباف
شعبانی - فایزه، دبیرستان شالباف
عزیزی - مهرانا، دبیرستان شالباف
عارف نیا - متین، دبیرستان شهید بابایی
دبیرستان شالباف قاسمی - فاطمه، دبیرستان شالباف
کریمی - امیرمحمد، دبیرستان شهید بابایی
کشاورز - رقیه، دبیرستان شالباف
محسنی دفرازی - فاطمه، دبیرستان شالباف


معرفی مسابقه تورنمنت رياضی  
گزارش و نتايج دوره‌های مختلف
نمونه‌ سؤالات تورنمنت

 

 
 

کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research