توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
31امین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

31امین جشنواره بین‌المللی خوارزمی
 

دبيرخانه جشنواره بين‌المللی خوارزمی مفتخر است با ياری خداوند متعال سی و یکمین‌امين جشنواره بين‌المللی خوارزمی را كه با بيش از ربع قرن تجربه و به عنوان مهمترين رخداد علمی در سطح ملی و بين‌المللی شناخته شده است را برگزار نمايد.
به اطلاع علاقه‌مندان به شركت در سی و یکمین امين جشنواره بين‌المللی خوارزمی می‌رساند كه ثبت‌نام و ارائه طرح در اين دوره از جشنواره آغاز شده است و مهلت ثبت‌نام تا پايان شهريور ماه سال جاری می‌باشد. طرح‌های قابل پذيرش می‌بايست در هفده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شيميايی، مكانيك، برق و كامپيوتر، هنر، معماری و شهرسازی، كشاورزی و منابع طبيعی، علوم پايه، عمران، مهندسی صنايع و مديريت فناوی، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، زيست فناوری و علوم پايه پزشكی، محيط زيست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات، مكاترونيك و صنايع دفاعی در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل پژوهش‌های بنيادی، پژوهش‌های كاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، ابتكار و نوآوری به  جشنواره بين‌المللی خوارزمی ارائه گردد. متقاضیان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بين‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir با مراجعه به قسمت سامانه‌ جامع جشنواره بين‌المللی خوارزمی نسبت به ثبت‌نام، ارائه مشخصات فردی و مستندات طرح اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعريف نمايند. ضروری است قبل از شروع فرآيند ثبت‌نام، فايل راهنمای مربوط به ثبت‌نام را مطالعه فرماييد.
 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research