توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
اولین کارگاه دانش‌افزایی آموزش ریاضی

اولین کارگاه دانش‌افزایی آموزش ریاضی

25 آبان 1396، دانشگاه شیراز

 

اولین کارگاه دانش‌افزایی آموزش ریاضی با محوریت آموزش ریاضیات عمومی در روز 25 آبان ماه 1396 برگزار می‌شود.

ریاضیات عمومی اولین درس دانشگاهی است که دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه اخذ می‌نمایند وایجاد علاقه در دانشجو، افزایش قدرت استدلال و توانایی محاسبات می‌تواند یکی از اهداف در تدریس این درس باشد. با ياری خداوند، اولين كارگاه دانش‌افزایی آموزش ریاضی با محوریت آموزش ریاضیات عمومی دانشگاهی با هدف ارتقای سطح آموزشی- پژوهشی و ايجاد زمينة ارتباط و تبادل نظر بين مدرسین این درس در روز 25 آبان ماه 1396 توسط بخش ریاضی دانشگاه شیراز برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شركت در اين كارگاه فرم ثبت‌نام را تكميل نموده و به همراه تصویر فیش واریزی به آدرس الكترونيكی math@shirazu.ac.ir ارسال نمايند. آخرين مهلت ارسال 20 آبان 1396 می‌باشد.

هزينة ثبت‌ام در اين كارگاه صد هزارتومان می‌باشد. شماره حساب جهت واريز هزينه: حساب بانك ملت به شمارة ۵۳۹۵۹۳۱۰۵۶  به نام آقایان فرشید عبدالهی و محمد حسین شیردره حقیقی می‌باشد. با توجه به محدوديت ظرفيت برای شركت در كارگاه، اولويت با افرادی است كه زودتر ثبت‌نام كرده‌اند.


آدرس: شیراز، چهارراه ادبیات، دانشکده علوم، بخش ریاضی، تلفن: 32281335-071

 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research