توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
روز جهانی ریاضی

World-Education-Games-Round-Png.png

روز جهانی ریاضی


​تیم بین‌المللی آموزش با همکاری تیم 3P Learning و سازمان یونیسف، با بزرگترین رقابت آنلاین، رویداد درخشان روز جهانی ریاضی ویژه ریاضیات، در سال 2018 باز خواهد گشت. در این رویداد 4 میلیون دانش‌آموز (5-18 سال) درگیر خواهند شد.

  • 20،000 مدرسه در سراسر جهان در این رویداد بزرگ ریاضیات شرکت دارند که دوستدار یادگیری هستند.
  • دانش‌آموزان این رقابت آنلاین را دوست خواهند داشت. این تالار زنده و بین‌المللی از مشاهیر، نتایج واقعی از در کنار هم بودن دانش‌آموزان و مدارس را نشان خواهد داد.
  • این رویداد برای تمام سنین و در تمام سطوح توانایی، با مدال و جوایز برای برنده شدن دانش‌آموزان و مدارس، طراحی شده است.
  • این رویداد با هدف یکپارچه کردن جهان برای یادگیری و حمایت از پروژه 3P Learning یونیسف است. 
  • ... به علاوه کل رویداد کاملا رایگان است!

روز جهانی ریاضی (World mathematics Day) یک رقابت بین‌المللی ریاضیات است که توسط ارائه دهنده خدمات آموزشی 3P Learning (سازمانی که در زمینه منابع آموزشی مدرسه، تفسیر و IntoScience کار می‌کند) تأسیس شده است. 

اولین روز جهانی ریاضی در 14 مارس 2007 (Pi Day) برگزار شد و در اولین روز چهارشنبه در مارس سال‌های بعد برگزار شد. عبارات "روز جهانی ریاضی" علامت‌های تجاری هستند و نباید با سایر مسابقات مانند المپیاد بین‌المللی ریاضی یا روزهایی مانند روز پی، اشتباه گرفته شود.

در سال 2010، روز جهانی ریاضی یک رکورد جهانی گینس برای بزرگترین رقابت ریاضیات آنلاین ایجاد کرد. 

در حال حاضر، روز جهانی آموزش ریاضی و بازی‌های آموزشی، توسط شرکت سامسونگ و سازمان یونیسف به عنوان شرکای جهانی حمایت می‌شود. 

مسابقه روز جهانی ریاضی شامل 60 دقیقه بازی و مبتنی بر مسائل ریاضی است. مسابقات شامل مسائل ریاضی ذهنی مناسب برای هر گروه سنی است که دقت و سرعت دانش‌آموزان را در برابر دیگر دانش‌آموزان در سراسر جهان  می‌آزماید.

ایده ساده اما ابتکاری و ترکیبی از جنبه‌های بازی آنلاین چند نفره با مسائل ریاضی است که به محبوبیت آن در سراسر جهان کمک کرده است. امروزه 10 سطح وجود دارد. سطح 1 آن 10 جمع ساده است، در حالی که سطوح بالاتر شامل تبدیل واحد برای سطح و حجم، گراف‌های دکارتی و عبارات جبری است.
 
 

 


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research