توجه : خانه رياضيات اصفهان هيچ نماينده‌ رسمي و شعبه ديگري ندارد. در صورت مشاهده چنين مواردي، درخواست مي‌شود تا از طريق تلفن 36692013 با خانه رياضيات اصفهان هماهنگ نمائيد.

آمار سایت
Stat
اپلیکیشن پات در دسترس نابینایان قرار گرفت

اپلیکیشن پات در دسترس نابینایان قرار گرفت

انجام امور بانکی از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های نابینایان است. در سال‌های اخیر اپلیکیشن‌های موبایلی مختلفی برای انجام بسیاری از این امور با استفاده از تلفن همراه ارائه شده‌اند. اما بسیاری از این نرم‌افزارها دسترس‌پذیری کافی را برای استفاده افراد نابینا ندارند. اپلیکیشن پات (پرداخت امن تو) که توسط شرکت ایران کیش ارائه شده‌است یکی از این اپلیکیشن‌هاست.

اما خوشبختانه مسئولین محترم این شرکت با تلاش خود این اپلیکیشن را به اولین اپلیکیشن مالی کاملا دسترس‌پذیر برای نابینایان در کشور تبدیل کردند.

در پی تصمیم شرکت کارت اعتباری ایران کیش مبنی بر دسترس‌پذیر کردن اپلیکیشن پات برای نابینایان، نمایندگان این شرکت در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ برای مشاوره و دریافت اطلاعات به محل انجمن موج نور اصفهان مراجعه و در جلسه‌ای با روند دسترس‌پذیرکردن اپلیکیشن‌های موبایلی آشنا شدند و با تلاش کادر شرکت این موضوع عملیاتی شد.
در ادامه، بنا به دعوت شرکت ایران کیش، نمایندگان این انجمن در گردهمآیی این شرکت در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ و جشنی که روز بعد در تهران برگزار شد حضور به هم رساندند.
این اپلیکیشن به کاربران امکان انجام عملیات‌های مالی مختلفی مانند کارت به کارت، خرید اعتبار برای سیمکارت‌های اعتباری، مشاهده موجودی، پرداخت قبوض و غیره را می‌دهد. با تلاش طراحان برنامه و انجمن موج نور، همه قسمت‌های این برنامه برای استفاده نابینایان مناسب‌سازی شده و افراد نابینا می‌توانند مثل سایرین از امکانات این اپلیکیشن استفاده کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند این اپلیکیشن را با جستجوی کلمه «پات» در فروشگاه play یا کافه بازار پیدا و بر روی تلفن همراه خود نصب کنند و از امکانات آن بهره ببرند.


کنفرانس‌های داخلی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
کنفرانس‌های بين‌المللی
1 2 3 4 5
آخر بعدی
مباحث ویژه رياضی
1 2 3 4
آخر بعدی
Instant maths ideas

A COMPREHENSIVE GUIDE TO Factorial Two-Level Experimentation

Operations Research